CİLT GENÇLEŞTİRME


– Uygulama Diode Lazer SR Çalışma Modu ile yapılır. Sarkma ve kırışıklık olan bölgelere (yüz, boyun, dekolte, eller) uygulanabilir.
– Bu bölgelerde, lazer teknolojisi cildi geçerek cilt altı kolajen tabakasını etkileyerek kolajen ve elastin yapılarda yeniden yapılanma (remodeling) oluşturur.
– Uygulama sonrası kolajen elastinlerdeki gerilme ve düzleşmeye paralel olarak ciltte canlanma, sıkılaşma hissi oluşur.
– Cilt daha genç, daha sağlıklı, lekelerden ve izlerden arınmış daha temiz ve duru bir görünüme kavuşur.
– Lazerle cilt yenileme işlemi ile cildin elastikiyeti artar ve kırışıklıklar önemli oranda azalır.ADELA 810 ÜTÜLEME DİODE EPİLASYON LAZER’İN AVANTAJLARI


Adela’yı ayrıcalıklı kılan nedir?

– Dünyanın en iyi Diode Lazer sistemi olan Alman Dilas kullanılmıştır. Her Diode Bar (led) 100W* olduğu için aynı bölgeye tek seferde diğer cihazlara göre 2 kat daha fazla güç verir.
– Başlıkta 5 x 100W Diode Bar (Led) mevcuttur. – Hızlı, acısız ve sonuç odaklı uygulama sağlar.
– ‘’Hızlı Mod’’ acısız ve sonuç odaklı uygulama sağlar.
– Dünyanın en iyi soğutma sistemi İtalyan ve Amerikan filtre sistemi kullanılarak çok uzun süre aralıksız çalışma imkanı sağlanmıştır.
– Toplam 9 dilde uygulama menüsü seçeneği vardır.


ETKİN EPİLASYON
ADELA 810nm diode lazer, her cilt tipindeki yüz, koltukaltı, sırt, bacak, kol ve bikini bölgesindeki pigmentli (renkli) tüm tüylerin etkin epilasyonu için yüksek standarttadır.
Sadece beyaz kıllarda etkili olmaz!ADELA 810nm DİODE EPİLASYON LAZER
ADELA 810nm diode lazer, epilasyon için yüksek standart anlamına gelmektedir.
810nm dalgaboyundaki ışık, melanin pigmenti tarafından absorbe edilirken, aynı zamanda su ve hemoglobin (kan proteinleri) tarafından mükemmel bir şekilde azaltılır.
Uygulama epidermis dokusu için güvenilirdir.‘’JET SMOOTH’’ NEDİR?
Jet Smooth, ADELA 810nm diode lazer başlığının sabit ve yüksek enerjisi, kıl kökünü 1 sn. içinde maksimum 10 atım yaparak ısıtır, dermise derinlemesine etki eder.
Süper mod, kısa bir sürede kıl kökünü parçalamak yerine, düşük frekansla acısız ve hızlı bir biçimde kıl kökünü ısıtarak daha etkin bir sonuç elde etmeyi sağlar.SOĞUTUCU BAŞLIK SİSTEMİ
Safir soğutucu başlık sistemi, cilt yüzeyini soğutarak, epilasyondan en iyi sonucun alınabilmesi için maksimum rahatlık ve güvenliği oluşturur.
Kıl kökünde maksimum enerji hedeflenirken, cilt dokusunda en az sıcaklık oluşur.
ADELA 810’a enerji yüklendiği anda, safir soğutucu başlık sistemi otomatik olarak çalışmaya başlar.ADELA 810nm DİODE EPİLASYON LAZER’in CİLTTEKİ ETKİLERİ
Kıl kökündeki melanin ışığı absorbe eder ve ışık enerjisini ısı enerjisine çevirir.
Oluşan ısı kıl köküne zarar verir ve kıl kökü ile beraber ortadan kalkar.
Maksimum frekans değeri 10Hz 810nm olan diode lazer ışını, epidermisten dermise doğru nüfuz eder ve fototermal etkinliği kıl ve kıl kökündeki melanin tarafından absorbe edilir, kıl ve kıl köküne yayılan enerji melaninde ısı enerjisine dönüşür ve sonra bu enerji soğutulur.
Bu uygulama kılı yok eder.
“Hızlı, ağrısız ve etkin bir şekilde elde edilen epilasyon sonuçları ile ADELA 810 epilasyon uygulamalarında çığır açmaktadır.”ADELA 810nm DİODE EPİLASYON LAZER’in GELENEKSEL YÖNTEMLERDEN FARKI NEDİR?
Geleneksel lazer yöntemlerinde, lazer dermisten epidermise kıl kökünde hızlı bir şekilde etkinlik sağlamak için aniden ısıyı 65˚C çıkarır ve kıl kökünü parçalayarak yok eder.
‘’Jet Smooth’’ teknolojisi kıl kökünü aniden yok etmek yerine, düşük frekansta sık ve tekrarlanan atımlar yaparak maksimum 10Hz gücüyle kıl kökünü yok eder.
Uygulama sırasında oluşan ısı, kıl kökünün aktivitesini durdurmaya yetecek kadar yüksektir.KLİNİK VERİLER
Yapılan uygulamaların %95’inde 3-5 seans sonunda tüylerde %80 azalma klinik olarak ispatlanmıştır.
Tüylerin yoğunluğunun azaldığı, hafiflediği ve daha yavaş uzadığı belirtilmiştir.
1-2 seans sonra uygulama yapılan tüm vakalarda tüylerde %30-50 azalma görülmüştür.
Çoğu klinik vakada enerji yoğunluğu 10j/cm2-20j/cm2 arasında tutulmuştur, düşük enerji potansiyel risklerden sakınmak için yeterlidir.